Články‎ > ‎...‎ > ‎

SDF 2016: Materiály pre farnosti

uverejnené 27. 1. 2016, 4:10 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 29. 1. 2016, 4:41 ]

Projekt "S Dominikom farnosťami 2016" sa úspešne rozbieha. Pre prihlásené farnosti je tu niekoľko dôležitých informácií.

1. Ak ste už prihlásení, nezabudnite si dohodnúť prevzatie z predchádzajúcej farnosti a prenesenie relikvie do nasledujúcej farnosti podľa rozpisu. Podrobnosti a kontakty v prípade potreby pri prihlasovaní.

2. Pri preberaní si skontrolujte, či boli dodané všetky súčasti. Pomôže vám k tomu preberací protokol, ktorý je umiestnený v kronike. Ak je všetko v poriadku, protokol podpíšte, čím preberáte zodpovednosť za zverené predmetyPrevezmete relikviár s relikviou sv. Dominika Savia, obraz sv. Dominika Savia, uložený v plátennom obale, stojan na obraz, CD s prezentáciami a materiálmi, DVD film Don Bosco a Kroniku projektu.

3. Program vo svojej farnosti zrealizujte podľa vlastných možností a potrieb. Môžete pritom využiť podklady z priloženého CD. Nájdete ich aj v priečinku pod článkom. Celé CD si môžete stiahnuť TU skomprimované v ZIP archíve. Ak potrebujete plagát, alebo napríklad obrad prijatia za miništranta, nájdete ho tiež v priečinku. Obrad je dostupný v Knihe požehnaní, str. 271.

4. Foťte, dokumentujte, zaznamenávajte... Po skončení akcie urobte zápis do našej kroniky, môžete pridať aj nejaké to foto. A na adresu manhuprojekt@gmail.com pošlite článok pre web www.ministranti.dcza.sk.

5. Odovzdajte relikviu a všetky materiály do farnosti, ktorá nasleduje po vás.

A to je všetko:-) V prípade nejasností sa pokojne ozvite na manhuprojekt@gmail.com.

Priečinok